Košík

Vôňa vzdialenosti a láska k vode

Ahoj! Moje meno je Postihnúť a Príbeh Towee Začal som písať v roku 2016 s ich prvým zbierkou dizajnérskych uterákov. Za všetkým stojí môj nekonečný Rád cestujem, povaha a šport. Od kempingu v 90. rokoch s rodinou, cestovanie s karavanom do Vanlife ďaleko od domova, celý môj život ma pritiahne k vode. Tak som sa začal učiť surfovať a snívať o svojej vlastnej značke funkčných a originálnych uterákov pre každého cestujúceho a atléta, ktorý má, rovnako ako ja stále v pláne niečo plánovalo

 

Milujem vodu 

 Najlepšie vo vašom odbore

Pred narodením prvej zbierky Towee som konzultoval niekoľko mesiacov spolu s dodávateľmi, dizajnérmi a ďalšími odborníkmi. Materiál Pozrel som sa na Najväčší textilný veľtrh vo Frankfurte v Nemecku a vzory originálnych uterákov Vytvorili pre mňa Dizajnéri Martina Luňákov, Ondřej Marek a Jarda Bortlik. Prvýkrát som predstavil Towee na Udalosti wakeboard len jazdia organizované priateľmi z časopis freeride.cz.

 

Stáť

Dve hlavy sú lepšie ako jedna

Po úspechu s prvou zbierkou sa pripojila k Towee dizajnér a grafický umelec Adéla Strnadová. Spoločne sa nám podarilo predstaviť nielen tím Nové návrhy uterákov, ale tiež nový produkt. Začali sme vyrábať Surfovanie v Towee Poncha - Praktické príslušenstvo k vodným športom, ale aj na zahrievanie na dlhé zimné večery. Potom sme ďalej rozšírili portfólio počas globálnej pandémie. Začali sme sa sústrediť na Praktické fitness pomáha koristiPodpora fyzického zdravia nielen našich zákazníkov, ale aj seba samých. 

 

Odporová guma na cvičenie

Towee a partneri

Rozhodujúci moment je vždy pre uwee spojenie s partnerom. Od roku 2017 sme pracovali a implementovali naše vlastné návrhy pre Šéf, Závod gladiátora, Kille.cz, Strážca, HPI, Závodné preteky, Francúzsko, Jetsurf akadémia, Ihrisko, Systém, Tím Kasper Swix aleboAkadémia majstra.

 

Zákazník v prvom rade

Byť v utočení Pohni sa, vylepšiť ich výrobky a priniesť novú, neustále Zbierame aZdieľame informácie a Kreslíme inšpiráciu. Od roku 2016 sa veľa zmenilo. Ale tri veci zostali rovnaké. V prvom rade pre mňa a celý tím kvalita, originalita a spokojný zákazníkKto sa vracia do Towee.

A ako sa vyslovuje Towee? Po všetkom „Zobrazenie sa“ - uteráky, ktoré sa tešia.

Tvoja anna

 

Stáť s našimi fanúšikmi Facebook