Košík

Vôňa diaľek a láska k vode

Ahoj! Moje meno je Anička a príbeh Towee som začala písať v roku 2016 so svojou prvou kolekciou designových osušiek. Za všetkým stojí moja nekonečná láska k cestovaniu, prírode a športu. Od kempovania v 90. rokoch s rodinou, cez cestovanie s karavanom až po vanlife ďaleko od domova, celý život ma to ťahá k vode. A tak som sa začala učiť surfovať a snívať o vlastnej značke funkčných a originálnych osušiek pre každého cestovateľa a športovca, ktorý má rovnako ako ja stále niečo v pláne.


Milujem vodu 


 Tí najlepší vo svojom odbore

Než sa narodila prvá Towee kolekcia, radila som sa niekoľko mesiacov spoločne s dodávateľmi, dizajnérmi a ďalšími odborníkmi. Materiál som si vyhliadla na najväčšom textilnom veľtrhu v nemeckom Frankfurte a vzory pôvodných osušiek pre mňa vytvorili návrhári Martina Luňáková, Ondrej Marek a Jarda Bortlík. Vôbec prvýkrát som potom Towee predstavila na wakeboardových eventoch Just Ride organizovaných kamarátmi z magazínu freeride.cz.Stáť
Viac hláv viac vie


Po úspechu s prvou kolekciou sa k Towee pripojila dizajnérka a grafička Adela Strnadová. Spoločnými silami sa nám v tíme onedlho podarilo predstaviť nielen nové designy osušiek, ale aj nový produkt. Začali sme vyrábať Towee Surf Ponča – praktický doplnok k vodným športom, ale aj pre zahriatie na dlhé zimné večery. Portfólio sme potom ďalej rozšírili pri celosvetovej pandémii. Začali sme sa sústrediť na praktické fitness pomôcky Booty Bands, aby sme podporili fyzické zdravie nielen našich zákazníkov, ale aj nás samotných.


Odporová guma na cvičenie

Towee a partneri

Zásadným okamihom je pre Towee vždy prepojenie s partnerom. Od roku 2017 sme spolupracovali a realizovali vlastné designy pre Sportvisio, Gladiator Race, Zabil.cz, Bodybescrub, HPi, Big Shock Racing, France Car, JETSURF Academy, Playground, Decom System, Kasper Swix team alebo Akadémiu Šampión.


Zákazník na prvom mieste

Aby sme sa v Towee mohli posúvať ďalej, zlepšovať svoje produkty a prinášať nové, neustále zbierame a zdieľame informácie a čerpáme inšpiráciu. Od roku 2016 sa toho zmenilo veľa. Tri veci ale zostali rovnaké. Na prvom mieste je pre mňa a celý tím kvalita, originalita a spokojný zákazník, ktorý sa k Towee vracia.

A ako sa Towee vyslovuje? Predsa „toúví“ – ​​osušky, ktoré bavia.

Vaša Anička.


Stáť s našimi fanúšikmi Facebook