Košík

Od srdca Európy po celý svet! Towee je možné vidieť v malých českých rybníkoch, ale aj v nekonečných vodách oceánov. A raz vo vesmíre. Vo všetkom nám to pomáha našim #TOWEEEFamily a veľvyslanci. Naši priatelia, športovci a milovníci cestovania ako my.

Martina Bravencová

Je to tu, k nášmu #Toweefamily vítate iného člena. Je to majster sveta v Jetsurf Martina Bravencovia. O jej úspechu nie je potrebné písať v roku 2017, keď sa zúčastnila majstrovstiev sveta na Floride. Tento rok sa pripravuje na niekoľko pretekov po celom svete a samozrejme najväčší Cieľom je brániť titul majstra sveta. Dokonca aj uteráky a ponchos budú informované o tom a o jeho úspechu. #staytuned

 

Marek Cejchan

 

Marek Čejchan alias inžinier Mára Čejchan je pravdepodobne najvýznamnejšou osobou českej skateboardingu. Nebojia sa takmer ničoho, a tak sa skateboarding pohybuje o niekoľko úrovní vyššie. Do svojho koníčka sa podieľa na koníčku od 10 rokov a napriek nespočetným zraneniam je skateboarding stále jeho veľkou vášňou. Vďaka našej spolupráci sa Zabil.cz dostal aj do #TOWEEFamily a bol s nami od samého začiatku.

Marek Čejchan skateboarding